Aktuálně realizujeme

• V rámci stavby skladové haly DC6 pro společnost HP Tronic byla u naší společnosti objednána elektroinstalace technologie automatického zakládání zboží. Termín dokončení 08/2017.

• U generálního dodavatele Ronnex Group jsme uspěli ve výběrovém řízení na dodávku elektro-montážních prací na akci rekonstrukce úseku lahůdek v obchodním domu KL Písek a KL Kladno akce rekonstrukce skladu. Termín realizace 05-06/2017.

• 12.6.2017 začínáme pracovat na dodávce kompletních elektro-montážních prací v rámci přístavby výrobní haly firmy Pachleitner Domažlice. Termín dokončení 08/2017.

• Logistický areál Prologis Jirny se rozrůstá o novou skladovou halu DC6. Generálním dodavatelem stavby je společnost Goldbeck Bau s.r.o. Nájemce této nové haly bude společnost HP Tronic Zlín spol.s.r.o. Naše společnost bude na této zakázce realizovat kompletní elektroinstalaci vč. dodávky EPS, LED osvětlení a trafostanice o výkonu 1MW. Zastavěná plocha haly DC6 je 29 613m2. Termín výstavby 02 - 05/2017.

• Uspěli jsme v tendru generálního dodavatele Goldbeck Bau s.r.o. na dodávku kompletních elektromontážních prací skladové haly Pannattoni Park D5 Hořovice. Jedná se o logistické centrum firmy Raben o zastavěné ploše 24 000m2. Termín realizace 03 - 05/2017.

• P3 park Mstětice má nové nájemce v halách DC1 a DC2. Jedná se o společnosti Penny, Ekol a Lidl, které si u investora pronajaly volné plochy v tomto logistickém areálu. Naše společnost v těchto prostorách zajišťuje elektroinstalaci v nově budovaných sociálních a administrativních vestavcích a úpravu elektroinstalace v halách dle požadavku nájemce vč. doplnění systému EPS do regálů. Termín realizace 1.1.2017 - 15.2.2017.

• Pro generálního dodavatele Ronnex Group s.r.o. realizujeme elektroinstalaci v obchodních domech řetězce Kaufland. Jedná se o rekonstrukci a rozšíření prodejního úseku lahůdek. Koncem roku 2016 byly tyto práce a dodávky dokončeny na filiálkách Plzeň a Písek. Nyní práce probíhají v OD Kaufland Jaroměř a Hodonín.